Get Adobe Flash player

Jesteś tutaj

Strona główna

Kontakt w sprawie rezerwacji

Aby się z nami skontaktować w celu rezerwacji pokoju, zadzowń, lub skorzystaj z poniższego formularza

  Tel: 517- 055- 900

Zasady Rezerwacji

1. Rezerwacji pokoi można dokonać na trzy sposoby:
    a. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
    b. Kontakt telefoniczny.
    c. Kontakt za pomocą poczty elektronicznej (e-mail).

2. Kierując zapytanie ofertowe należy podać dokładne informacje dotyczące: pożądanego terminu pobytu, liczby noclegów, ilości osób w określonym przedziale wiekowym, rodzaju pokoju. Prosimy dokładnie przemyśleć datę i czas pobytu, ponieważ termin jest wiążący dla obu stron.

3. W przypadku zgłoszenia chęci i gotowości wynajęcia pokoi w uzgodnionym terminie, Państwa rezerwacja zostaje oznaczona jako rezerwacja wstępna.

4. W celu potwierdzenia rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości min. 30% całkowitego kosztu pobytu, nie mniejszy niż 100 zł. Kwotę zadatku należy wpłacić na podany przez nas numer konta bankowego w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia chęci rezerwacji. W tytule przelewu prosimy wpisać: zadatek, imię i nazwisko, data pobytu. Brak wpłaty zadatku w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.

5. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie otrzymają Państwo drogą elektroniczną potwierdzenie zapłaty, a tym samym potwierdzenie dokonania rezerwacji. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków umowy zawartych w „Regulaminie”.

6. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn od nas niezależnych zadatek nie podlega zwrotowi.

7. Pozostałą należność za zarezerwowany czas pobytu należy uregulować w dniu przyjazdu.
Płatności przyjmujemy wyłącznie gotówką.